ElvenKnights
xxxxx

Join the forum, it's quick and easy

ElvenKnights
xxxxx
ElvenKnights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vše co potřebujete vědět ohledně mobů v kata

Goto down

Vše co potřebujete vědět ohledně mobů v kata Empty Vše co potřebujete vědět ohledně mobů v kata

Příspěvek  Pohrdek 7/12/2011, 08:11

Valmont pise:
Protože zde bylo hodně reortu ohledně mobu "točících" cancel ve zdi, problémů s agrem apod. Tak jsem se rozhodl podělit se zkušenostmi s těmi co to zjevně potřebují.

- Výskyt mobů

Moby zde můžeme rozdelit na 3 skupiny: Lilim, Nephilim a otravný zbytek v poměru 1:1:2
Do 48lvlu se místo Lilithů a Nephilimů vyskytují Lithové a Gianti, ale o těch se tu rozepisovat nebudu.
Ve výherní periodě se místo lilim oběvují nephilim a naopak, podle toho která strana vyhraje (bohužel zde nefunkční)

- Agresivita

Lilim a Nephilim jsou pasivní, "Zbytkové" po vás půjdou (i když i zde se vyskytují vyjímky)
Social agro: Lilimové se navzájem kryjí se Zbytkama, Nephlimové se navzájem kryjí se zbytkama, ale Nephlimové kašlou na Lilimy a naopak. Vběhnu-li tedy do místnosti a napálim Nephlima tak po mě půjde vše krom Lilithů. Napálim zbytka, půjde po mě vše. Z toho plyne že začínám-li vybíjet místost, nemlátim to co do mě jde ale lilithy/Nephilimy.

- Problém s Reflect Damage

Probíhám kata a natáhla se na mě celá místnos, proč?/Praštim Nephilima ale Lilith na mě stejně jde, proč?
V 90% případů se jedná o váš fail s reflest damage (buffy/NM Hvy set/ popř jiné itemy). Jedná se o procentuální vracení damage. Pokud vás tedy praští "Zbytek" tak mu část jeho damage vrátíte ...tj. zaůtočíte na něho a od té doby na vás jdou Nephilimové i Lilithové. Na zbylích 10% odpovídá Indi.

- Tipy Á-áčkovejch mobů

Aneb jak se vyhnout Cancelu nebo stunu. V podtatě existují jen 3 dvojice mobů na AA, kteří se shodují jak grafickým ztvárněním, tak skillovou výbavou. Liší se pouze lvl a drop.

1) "Lightkaři"

lvl 48 (Brandet Worshipers) // lvl 57 (Apostate) // lvl 66 (Devotion, Martyrs, Witch) // lvl 75 (Disciples, DO, Saints)
Lilimové jsou tlustoprdi s dýkama a Nephlimové mají místo rukou jakési palcáty. Toto je nejlepší, v podstatě jedinná rozumná, volba na farmení AA, ač se u nich píše strong Pdef tak tomu tak není, jelikož mají light armor (mob-skill) mají nejmenší Pdef ze všech tipů AA mobů. Zároveň "disponují" i weak Mdef, takže nejen fighteři ale i mágové mají vyhráno. Mají jedinný skill....psichical útok (v podstatě 1,5násobek normální meele damaga takže žádné obavy). Možná rizika: Brandet - stun od gargoyla, Worshipers - stun od kostlivce, Apostate - Magic nuka od koule, Devotion nevim, Martyrs - stun od nemrtvý váhy (to nejde popsat jinak), Witch - jed od pavouka, Disciples nevim, Sains a DO v podstatě nic.

2) "Mágové"

lvl 51 (Apostate, Brandet, Worshipers) // lvl 60 (Apostate, Witch, Devotion) // lvl 69 (Witch, Martyrs) // lvl 78 (Disciples, DO, Saint, FP)
Lilimová jsou gothičky s knížkou a Nephilimové točej hlavou dokola a mají v jedné ruce palcát. Jejich weak Pdef je paradoxně větší než ta strong u "lightkařů". Používají sleepy, cancel a healy takže vypisovat ostatní rizika postrádá efektivitu.

3) "Tanci"
lvl 54 (Apostate)// lvl 63 (Devotion, Witch) // lvl 72 (Discipes, Witch, Saints, Martyrs) // lvl 78 (Disciples, DO, FP)
Lilimové jsou Dlouháni s mečem a štítem, Nephilimové mají místo rukou čepele. Velice slušná defenze spolu s vysokou attack speed dělají z těchto mobů těžký oříšek pro fightery. Mágové jsou zde sice v damage výhodě (weak mdef.), ale farmení zde bych jim doporučoval pouze v případě že si je dokáží udržet od těla (a to pořád). Nepoužívají magii, ale velice často spamují AoE damage a AoE stun.
Pohrdek
Pohrdek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 106
Points : 242
Join date : 11. 07. 11
Age : 44

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru